Úvěr vyřídíte snadno

by:
>Tags :
Category :Www

Když se rozhodujete mezi běžným úvěrem a nebankovní hypotékou je třeba vzít v úvahu nejen výši úrokové míry, ale i celou řadu skutečností, které mají vliv na průběh splácení. Úroková míra je v bankovních domech i nebankovních institucích na podobné výši. Nebankovní poskytovatel vám však nabídne i další výhody.

mobil v ruce podnikatele.jpg

  1. Výhoda: vyřízení

Vyřízení úvěru je velmi snadné a příjemné. Nemusíte absolvovat žádné osobní schůzky, vše vyřídíte z vašeho domova.

  1. Výhoda: rychlost

Schválení úvěru i poskytnutí finančních prostředků je otázkou několika málo dní, někdy dokonce hodin, pokud žádáte o expresní čerpání úvěru.

  1. Výhoda: fixace

Úroková míra je pevně stanovená po celou dobu splácení a vy máte jistotu, že stále budete hradit stejnou výši splátek. Žádná nervozita během doby splácení se vás netýká.

kontrola účtenky.jpg

  1. Výhoda: flexibilita

Půjčku je možné kdykoliv splatit dříve a nejsou účtovány, žádné poplatky navíc. Můžete zasílat mimořádné splátky, můžete refinancovat v bance nebo i jinde.

  1. Výhoda: schvalování

Nebankovní poskytovatel nemá tak přísné podmínky pro schvalování jako běžné komerční banky a může si dovolit poskytnutí úvěru i v případě, kdy máte nějaké záznamy v registru, nižší příjmy ze zaměstnání nebo nižší zisk na daňovém přiznání.

  1. Výhoda: ručení

Za úvěr ručíte nějakým nemovitým majetkem. Proto je úvěr posuzován jako velmi bezpečný a je nabízen za nízkou úrokovou míru. Ručit nemusíte nemovitostí, kterou máte ve vlastnictví. K ručení můžete použít i nemovitost další osoby, která vám dá souhlas s ručením nemovitosti.

Než požádáte o úvěr nechte si bezplatně zpracovat nezávaznou kalkulaci. Bude zpracována podle vašich individuálních potřeb a tak, aby přesně odpovídala vaší konkrétní situaci. Již brzy budete mít potřebnou hotovost na vašem bankovním účtu a se službami budete natolik spokojeni, že je budete využívat i budoucnosti nebo je doporučíte svým známým.