Vánoce za pár korun

by:
>Tags :
Category :Finance

Na každém rohu máme nalepené plakáty o Vánocích a v televizi běží pořád dokola reklamy na slevy v obchodech na krásné dárky. Pro nás i když je to ve slevě je to pořád moc peněz a musíme začít improvizovat a dárky třeba vyrábět. My dospělí chápeme že budeme bez dárků, protože to jinak nejde, ale děti si myslí, že chodí ježíšek a ten přece peníze nepotřebuje on odměňuje hodné děti.Šťastná žena
Naše rodina to určitě pochopí, když bude vědět v jaké jsme situaci a že tento rok budou Vánoce tak nějak bez velkých darů. My je vlastně ani nepotřebujeme to co chceme si koupíme během celého roku, a tak se tím nemusíme trápit. Alespoň něco malého můžeme koupit manželovi, ale na dětech si musíme dát záležet ti to bohužel nepochopí.
Pokud máme nějaké finance na dárky pro děti tak to, co jim koupíme můžeme zabalit každý zvlášť budou mít více překvapení a rozbalování je určitě baví a užijí si to i když to nebude nic velkého. Když nejsou moc nároční tak jim i to málo bude stačit. Můžeme i uplést nějakou pěknou hračku, pokud to ovšem umíme, protože pro ně to nemá až takový význam, jestli je to koupené nebo vyrobené, a hlavně malé děti to ani nepoznají.
Na co odkládat nakupování až na poslední chvíli. Když máme něco málo našetřeno tak můžeme po malých dárcích nakupovat i během roku a pak budeme alespoň mile překvapeni kolik toho vlastně máme. Nemusí to být nic drahého, ale když budeme nakupovat postupně tak nás to finančně nezničí. Když je náš manžel šikovný a trochu kutil tak stačí sehnat menší i rozbité dětské kolo a můžeme vytvořit za pár korun krásný dárek.Vánoční dárky
I výzdobu můžeme vyřešit jednoduše. Stačí mít pár papírů ze kterých si vyrobíme vločky nebo sněhuláky a budeme mít originální ozdoby a můžeme přitom zapojit i naše děti které to bude určitě bavit a užijeme si tím hodně zábavy, a hlavně budeme mít krásné vzpomínky.

5/5 - (1 vote)