Obal na mobil Xiaomi může připomínat malou knížku

by:
>Tags :
Category :Produkty

Obaly či pouzdra na mobily a tablety jsou běžnou součástí příslušenství již desítky let, prakticky od doby, kdy se na trhu objevil první sofistikovanější přístroj. S telefony a tablety je to podobné, jako s notebooky, ty také potřebujete chránit před poškrábáním, prachem a dalšími mechanickými vlivy a nečistotami. Málokdo si troufne přenášet křehký laptop jen tak v ruce na delší vzdálenost, nebo jej ledabyle vložit do nějakého špatně zabezpečeného zavazadla.

Výhodou displejů mobilů a tabletů je jejich velikost, díky tomu jsou také ochranné prvky levnější a dobře dostupné, snadno nahraditelné a vyměnitelné. K těm nejvíce poptávaným patří silikonové vložky (vaničky) a pouzdra, svým tvarem připomínající knížku, známá pod názvem flip.

telefon v ruce

Využijte výhod jednoho z nejprodávanějších pouzder

Proč zrovna flip – proč dát tomuto řešení přednost, o tom již uvažovaly miliony lidí před vámi. První, co je zpravidla napadlo, je přijatelné zabezpečení telefonu ze všech stran, tedy včetně dotykového displeje. Přístroj zapadne do silikonové vnitřní vložky (ovšem pozor, ne každé takové pouzdro ji má k dispozici) a poté je chráněn uzavíratelným „flipem“ zezadu i zepředu. Uvnitř přední strany bývají přihrádky pro bankovky a záznamové papírky, které se spolu s propiskou mohou hodit v okamžiku, kdy vám neočekávaně dojde baterie a potřebujete si rychle něco poznamenat.

používání telefonu

Skvěle vypadá – co si budeme povídat, některá pouzdra jsou buď monstrózní a neohrabaná, anebo naopak křehká a nepůsobí příliš důvěryhodně. Takových řešení existuje celá řada a mezi nimi právě flip vyniká svým vzhledem. Neotřelým a nadčasovým. Můžete si telefon vzít kamkoli a nebudete dělat ostudu. Vyrazíte s ním na svatbu, na silvestrovskou párty, na dovolenou, položíte telefon ve vlaku na stolek, na oslavě narozenin na stůl, v práci vedle notebooku a bude vypadat elegantně při každé příležitosti. Flipový obal na mobil Xiaomi https://www.modnimobil.cz/obaly-na-mobily-xiaomi-375 se vyrábí v mnoha barevných variantách prošitím z eko-kůže, což je materiál pevný, s velmi dlouhou životností.