Zacvičte si s gymnastickým míčem

by:
>Tags :
Category :Produkty

Snad každý z nás se jednou za čas potýká s nepříjemnými bolestmi zad nebo krční páteře. Často problém pramení v nesprávném sezení a v absenci cvičení. A právě cvičením můžete bolestem zad snadno předcházet. A nepotřebujete k tomu žádné drahé cvičící pomůcky a už vůbec nemusíte chodit do posilovny.

DOMÁCÍ FITNESS

Zařiďte si takové malé domácí fitness a vybavte se pomůckami na cvičení. Skvěle vám poslouží třeba gymnastický míč https://www.cvicdom.cz/gymnasticke-mice/, se kterým se dá cvičit opravdu různorodě. Cviky s ním jsou jednoduché a velmi účinné. Není se tedy čemu divit, že tuto pomůcku doporučují i fyzioterapeuté.

gymnastický míč

Jak často byste měli cvičit

Ideální by bylo, pokud byste si čas na protažení našli každý den, alespoň pár minut. Protáhnete si tak svaly a celé tělo po celém dni, což je vhodné zejména pokud jste valnou část dne strávili sezením v kanceláři.

Vyvarujte se častých chyb během cvičení

Důležité je ovšem správné postavení během provádění cviků. Na co se tedy zaměřit a jakých chyb se vyvarovat?

  • Nedostatečné nebo přílišné nafouknutí
  • Správně zvolená velikost
  • Špatné postavení pánve
  • Přílišné propnutí během provádění pohybů

cvičení na míči

Rychlé a snadné nafouknutí

V nabídce naleznete hned několik druhů této cvičební pomůcky, které vám skvěle poslouží k nejrůznějším cvikům v pohodlí domova. Díky přiložené pumpičce jej snadno nafouknete a v případě potřeby si ho můžete kdykoliv přifouknout a přizpůsobit tak vašim potřebám během cvičení.

Benefity pravidelného cvičení

Ač se to možná nezdá, tento druh cvičení, pokud je prováděný poctivě, správně a několikrát do týdne nebo každý den, brzy přinese vytoužené ovoce. Pravidelným cvičením na gymnastickém míči si nejen zlepšíte fyzickou kondici, ale také třeba posílíte zádové svalstvo, zpevníte hýždě, zeštíhlíte pas nebo si vybudujete ploché břicho.