GPS sledování

by:
>Tags :
Category :Produkty

Tohle jednoznačně bezkonkurenční gps sledování a monitoring nákladních vozidel je nejvhodnější investicí. Věděli jste, že s naším systémem můžete ušetřit právě až 30 % vašich celkových nákladů na provoz vozového parku? Co všechno má vliv na vaše investice? Jsou to ujeté kilometry, opotřebení vozidla, administrativní zátěž, přepravní výkon a efektivita jízdního stylu řidiče a další. Tento přátelský systém pomůže dopravci a přepravci vše udělat tak, aby to mělo ten správný smysl.

nákladní auto

Jeho jedinečnost spočívá právě v jeho unikátních vlastnostech. Právě tyhle vozidla mají vysoké náklady, které musíte pokrýt, pokud chcete, aby byly v provozu. Musíte mít všechny své investice ale pod kontrolou a GPS monitoring provozu právě těchto kamionů, vám s tím může lehko pomoci. Je to také o tom, jak řidič umí tento kamion řídit a jak dokáže šetřit benzín a jak jakým jízdním stylem jezdí. My dokážeme dát detektory do nádrže s benzínem, s olejem a vše poctivě pohlídáme.

Spokojenost

Tohle se vám bude hodit. Máte možnost online řízení a celé kontroly přepravy, zadávání zakázky na dálku můžete klidně pomocí systému Hello D, snadno si vypočítat cestovní náklady, můžete libovolně konfigurovat všechny parametry, nastavit si výkaz knihy jízdy a tak dále a určitě se můžete podívat klidně i do historie. Také vám nabízíme nastavení velice pravidelného servisu, kdy budete mít vše zaznamenáno a opraveno. Také můžeme zavést službu identifikace řidiče, abyste viděli, kdo právě tam řídí.S námi se v ničem nemůžete splést. My vám vše naservírujeme a opravdu vám vše do detailu vysvětlíme, abyste všechny parametry celého programu, zadávání a grafy pochopili správně a dokázali z toho programu vytěžit maximum.

gps

Vaše volba

  • Spokojenost pro všechny
  • Celkové řízení všech parametrů vozidla a celkově výhodný přehled
  • Výhody pro vás pro všechny
  • Také nabízíme službu stahování údajů třeba z karty řidiče