Mít vlastní chalupu

by:
>Tags :
Category :Nezařazené

Mít svou vlastní chalupu, kdo by po tom netoužil? Má to ovšem háček. Ceny nemovitostí jsou velmi nákladné, u rekreačních objektů to pak platí dvojnásob. Nemluvě o tom, že rekreační či zahradní pozemky se obvykle pronajímají, ale neprodávají. Postavte si chalupu na pronajatém pozemku, když nemáte jistotu, že pronájem Vám bude obcí jednoho dne vypovězen. To by samozřejmě bylo velké riziko.
oblouk z břečťanu
Naštěstí je tady nabídka, se kterou budete spokojeni .
Jedná se o mobilní dřevěné chatky. Určitě jste se už setkali s mobilními domy, kterým se říká také mobilheimy. Mobilheimy jsou určené k sezónnímu, dočasnému nebo i trvalému bydlení. Pokud je ovšem chcete obývat celoročně, je zapotřebí, abyste mobilheim nechali zateplit.
zelenina na záhoně

Dřevěná mobilní chatka

Dřevěná mobilní chatka je mladší sestrou mobilního domu. A nepochybně představuje to nejlepší řešení pro Vás. Jedná se o cenově dostupnou záležitost. Jedná se také o maximum komfortu a luxusu na poměrně málo metrech čtverečních. Další nespornou výhodou je, že si je pořizujete už kompletně vybavené, což Vám výrazně šetří náklady a také čas. Rozhodně je vhodné, abyste se vážně zamysleli. Opravdu není nutné, abyste se vzdali svého snu o krásných víkendech a dovolených, které budete trávit v přírodě. Představte si, jen kolik krásných okamžiků s rodinou zde můžete prožít.
dům na samotě
A pokud by Vám snad neobnovili pronájem pozemku, mobilní chatku můžete buď prodat, nebo ji přemístit na nový pozemek. To není prostě vůbec žádný problém.
Nyní je tedy načase, abyste vyhledali firmu, která se zabývá prodejem, montáží a údržbou mobilních domek a chatek. Pokud byste chtěli chatku obývat celoročně, platí totéž, co u mobilních domků. Jsou nutné některé vnější úpravy jako zateplení. I to zajišťuje stejná firma, která domky a chatky prodává.