Vyzkoušejte chytrý úkolník Remindee a nebudete chtít jiný

by:
>Tags :
Category :Nezařazené

Aplikací pro tvorbu a monitorování různých úkolů a poznámek je v nabídkách pro chytré telefony přehršel a nabízet další z nich, co by se lišil jen v grafickém provedení, by nemělo smysl, ale jeden z nich by stál za zveřejnění a propagaci. Jedná se o úkolník s názvem Remindee. Byl vytvořen pro operační systém Android a je ke stažení v Google Play.
plánování úkolů
Tento elektronický poznámkový blok je totiž koncipován naprosto odlišně od svých předchozích kolegů. Tvůrci programu se sami zamysleli nad tím, v jaké chvíli by si potřebovali nějakou rychlou poznámku zapsat, a dospěli k zajímavému závěru. Simulovali situaci z běžného života v souvislosti s používáním telefonu a v mnoha z nich byli omezeni aktuálně využívanými programy.

Zapsat poznámku uvnitř otevřené aplikace na Internetu je originální

Jako jeden z příkladů můžeme uvést okamžik, kdy čtete e-mailovou zprávu, a v tu samou chvíli na vás volá kdosi z rodiny nebo z kanceláře a potřebuje projednat něco velmi urgentního. V tu chvíli nemáte čas na e-mail odpovídat, a tak si jednoduše někam poznamenáte: „Odpovědět na mail Jirkovi, že nemá v pátek jezdit, ale má přijet až v sobotu“.  Klasickým řešením je pak tužka, která ještě špatně píše, po ruce zrovna žádný papír, tak to načmáráte v rychlosti na přeložený ubrousek, mezitím na vás opět někdo volá, abyste si pospíšili, a tak za ním spěcháte. Ubrousek mezitím proud vzduchu z otevřeného okna zamete pod stůl a najdete jej na zemi až za dva dny, kdy už je pozdě.
noviny a káva
Něco takového se vám s Remindee nemůže stát. Program totiž jednoduše vysdílíte přímo z rozhraní e-mailu, jednoduše a rychle nastavíte zítřejší datum, čas a napíšete stručně poznámku a uložíte. Princip jednoduchý, ale neobyčejně účinný. Mimochodem, do textu poznámky lze vložit text uložený i do paměťové schránky.
Program Remindee je poměrně malý (4MB), instalovat jej můžete v Androidu od verze 4.1 a v hodnocení se drží poměrně vysoko na hodnotě 4,7 bodu z pěti možných.