Dětský pokojíček z palet

by:
>Tags :
Category :Nezařazené

Palety mají mnoho využití. Kromě dřeva jako takového, jsou vynikajícím a nepostradatelným materiálem v různých odvětvích průmyslu. Co je ale naprosto jedinečné je jejich všestrannost, díky které lze z palet zařídit i něco zpočátku tak náročného, jako je dětský pokoj.
pět palet.jpg

Postel z palet – i na takové se dítě vyspí báječně!

Výroba takové postele je nesmírně jednoduchá. Jestli máte obavy z toho, že vaše kutilské schopnosti nejsou právě nejvyšší, dejte je stranou, protože sami zjistíte, že to zvládnete levou zadní. Zapomeňte však na hřebíky a kladivo, nejúčinnější je palety sestavit k sobě pomocí vrtačky, aby za všech okolností dobře drželi. Také je nutné, abyste udělali lemování, do kterého matrace přesně zapadne. Nestačí ji položit na palety, musí být dostatečně upevněná a ohraničená.
Nemějte strach troufnout si na vyšší typ postele, pod kterou necháte volné místo na poličky, kam si dítě může dát knížky nebo hračky. Skvělým nápadem je i vysouvací šuplík, na který budete potřebovat kolečka. Do prostoru mezi paletami můžete taktéž nainstalovat LED osvětlení, které dítěti poslouží jako noční světlo.
odříznout dřevo.jpg

Úložné regály na hračky

Taky máte doma tolik hraček, že je už nemáte kam skládat? Udělejte dětem k jejich posteli z palet i úložní regál na hračky, do kterého se vejdou boxy. Jelikož jsou palety poměrně lehké, nezapomeňte tento regál zajistit a raději ho upevněte do zdi vrtačkou. Budete mít tedy jistotu, že na vaše dítě nespadne a to i při nejsilnějším vytahování hraček z jejich nového stylového regálu.

Lavice na posezení, hraní a návštěvy

I v dětském pokojíku byste měli myslet na to, že je dobré, aby v něm bylo nějaké posezení mimo postele.Udělejte svým dětem lavici neboli podomácku vyrobenou dřevěnou sedačku, na kterou umístíte velké podsedáky. Vaše děti, ale i jejich kamarádi to zcela jistě při hraní ocení.
Další typy na dekorace z palet do dětského pokoje:
·        domek na hraní
·        knihovna
·        květináče pro rostliny
·        dětská židlička
·        rámečky na fotky
·         různé poličky