Připravte se na léto

by:
>Tags :
Category :Produkty

Příprava ne letní dny většinou u každého z nás znamená nějaké ty drobné změny v domácnosti a na zahradě. Vytahujeme letní posezení, připravujeme a napouštíme bazény a snažíme se, aby se nám na zahradě dobře relaxovalo. Tudíž sečeme trávu, zastřiháváme keře a celkově si exteriér našeho bydlení zvelebujeme k obrazu svému. Jarní a letní úklid ale nekončí jen přípravou všeho venku. Většinou na léto připravujeme i interiér domu a sním spojené věci.

letní ložnice

Jako první většinou každý z nás protřídí skříň. Zimní a teplejší věci uschováme, a vytáhneme šaty, kraťasy a vše, co bychom mohli v létě vynosit. Pokud se do toho ovšem po zimním obžerství vlezeme. Stejně tak protřídíme naši obuv. A ačkoliv se to nezdá, mnohdy to zabere více času, protože vytáhnout letní oblečení manželovi, dětem a ještě sobě, není činnost na pět minut. Nakonec totiž vždy zjistíte, že je potřeba koupit spoustu nových věcí, protože jsou buď už nenositelné, nebo z nich děti přes zimu vyrostli. Jakmile jsou tyto věci připravené, je na čase umýt okna a převléknout peřiny.

Jestliže se nechcete pod přikrývkami v teplých dnech potit, měli byste povléct letní přikrývky 140×200 Levnaprosteradla, které vás celé zakryjí a zaručí vám, že vám pod nimi nebude horko. Odpadnou vám tak starosti s tím, že se všichni budíte zpocení a kvůli horku nemůžete spát. Teplé deky a mikroplyšové povlečení také rovnou uložte hluboko do skříně a na oplátku vytáhněte bavlněné, které v létě příjemně chladí.

melounový koktejl

V neposlední řadě vybavte lednici ovocem, zeleninou a vychlazenou vodou. Uvidíte, že nejen vy, ale i členové vaší rodiny mnohem raději sáhnout po vodním melounu, než po čokoládové tyčince. Stejně tak si dá manžel radši vychlazené pivo, než kávu. A co ještě nesmí chybět ve výbavě vaší domácnosti v horkých letních dnech? No přece zmrzliny! A nejlépe plný mrazák.