Plot není jen na okrasu

by:
>Tags :
Category :Produkty

Betonové ploty se staly hitem mezi oplocení pozemků. Důvodů je hned několik. Betonový plot dokáže ochránit váš majetek před zloději, protože překonat tento druh plotu není vůbec snadné. Chrání váš majetek proti větru, což oceníte zejména pokud žijete někde na samotě, kde hrozí silný vítr, který by vám mohl vysklít okna nebo zlomit slunečník. Zvědavé pohledy vašich sousedů uvidí už jen plot, ale vás ne. Nejde skrz tento plot vidět. Další velkou výhodou je ta, že beton je bezúdržbový materiál. Stačí ho natřít jen jednou, pokud chcete, a máte vystaráno.

natírání plotu

Nejlepší řešení pro vás? Pravděpodobně na klíč.
Mnoho lidí si myslí, že zvládnou tento druh plotu usadit sami. Jenže to je rozšířený omyl. Dokážete si představit, kolik takový betonový plotový dílec váží? K usazení betonových dílů je potřeba jeřáb, a ten asi doma každý nemá. Neriskujte své zdraví, a pokud nemáte jeřáb, s který umíte zacházet, rozhodně se o realizaci takového plotu sami nepokoušejte.

štípaný kámen

Od nabídky po předání
Vyberte si u nás plot, který by se vám líbil, a přes formulář můžete odeslat poptávku. My vám co nejdříve zpracujeme cenovou nabídku, která je předběžná. Konečnou cenu vám řekneme po obhlídce konkrétního místa. Na cenu má vliv zaměření, odstranění starého plotu, betonování, výkopové práce a vybraný druh plotu a výplň. Plotové dílce se usazují http://romove.radio.cz/cz/clanek/25982/limit do sloupků, které se uchycují do betonových základů pro jejich stabilitu. Mezi sloupky se potom vsadí betonové dílce, případně v kombinaci se dřevem. Je jen na vás, jakou variantu zvolíte, jen je u dřeva potřeba počítat s tím, že vás čeká jeho pravidelná údržba. Ta spočívá v občasném obroušení a přetření.

Vy se nemusíte o nic starat, musíte si pouze vybrat plot podle vašeho vkusu, a my se postaráme o zbytek. Předáme vám hotové dílo, které předčí vaše představy. Prohlédněte si reference spokojených zákazníků a staňte se jedním z nich.