Čím udělat radost vašemu příteli

by:
>Tags :
Category :Produkty

Máte doma aktivního přítele, který rozhodně není, jak se říká, „gaučový typ“, co polehává na pohovce u TV, přepíná kanály, anebo neustále čučí do displeje mobilního telefonu? Pak bude pro vás poměrně snadné obdarovat jej k vánocům či k narozeninám, protože dary, které od vás obdrží, budou „ušité přímo na míru“.

kuchaři při práci

Cyklo výbava

Cyklistika je skvělé hobby, které vám umožňuje velmi široké pole působnosti, co se týče pořizování příslušenství. Pokud váš přítel ještě nemá některé z nich, můžete nenápadně sondovat, zda by jej nepotěšila třeba kvalitnější svítilna, nosič nad zadní kolo s boční či horní brašnou, namísto upocených zad od nepohodlného batůžku, funkční prádlo anebo naopak kvalitní bavlněná trika s potiskem přímo pro něj na míru (pokud si ten váš libuje ve volném přírodním oděvu), případně nějakou špičkovou cyklistickou obuv. A pokud si nevíte rady a chtěla byste mu opravdu udělat radost, i když to nebude zrovna překvapení, popadněte jej za ruku, dovlečte do speciálního cyklistického obchodu a nabídněte mu, ať si vybere sám něco, co jej osloví.

zdobení zákusků

Kuchařský rondon

Je-li ten váš přítel či manžel nadšenec do vaření, anebo se o něj alespoň aktivně zajímá, pomáhá vám a také rád něco vytváří sám podle svého, máte možnost jej potěšit kvalitním pánským kuchařským rondonem. Je to investice velmi rozumná, poněvadž rondony chrání pokožku i oděv pod nimi před potřísněním horkými kapalinami, jako je stříkající olej při smažení, voda při vaření a slévání těstovin anebo horká vodní pára při přípravě zeleniny. Rondony jsou nejen atraktivní a líbivé na pohled, ale zároveň v kuchyni šikovné a praktické. Zapínají se na knoflíky, rukávy lze vyhrnout podle potřeby a zajistit ve třech polohách manžetou. A jak už bylo řečeno, zabrání popáleninám a opaření, což by nedokázala žádná běžná kuchyňská zástěra.