Bojujte za krásný úsměv

by:
>Tags :
Category :Produkty

Toužíte celý život po dokonalém úsměvu, kterého vám bohužel nebylo dopřáno? Křivé přední zuby, předkus, takzvané upíří zuby nebo jakékoliv jiné méně či více obvyklé deformity dokážou skutečně potrápit. Ortodoncie v Praze je však naštěstí natolik vyspělá, že si dokáže se všemi těmito potížemi jednoduše poradit. Stačí, abyste se tedy i vy obrátili na svého ortodontistu a probrali s ním svůj problém. Navrhne vám nezávazně řešení, které by vám dokázalo nejlépe pomoci. Je potom samozřejmě jen na vás, jestli se pro léčbu rozhodnete či nikoliv. Využijte tedy i vy možnost zkonzultovat stav svého chrupu s někým, kdo je schopen vám i v dospělém věku vykouzlit doslova americký úsměv.

zubařský stolek

Rovnátka, o kterých nikdo neví

Možná jste už slyšeli o takzvaných neviditelných rovnátkách. Je to v posledních letech velmi oblíbená novinka, po které sahají zejména dospělí lidé, kteří nechtějí, aby ostatní věděli o jejich rovnátkách. Pokud se i vám příčí představa kovových drátků v ústech, popřemýšlejte právě nad touto variantou. Jedná se o malé průhledné destičky, které si každý den nasadíte na plošky svých zubů. Měli by se nosit ideálně alespoň dvacet dva hodin denně, to znamená celý den, s výjimkou jídla a ústní hygieny. Jaké jsou výhody neviditelných rovnátek a proč se pro ně rozhodnout?

  • Neviditelná rovnátka, o kterých budete vědět pouze a jen vy
  • Vyměnitelné destičky, které jsou diskrétní a snadno se používají
  • Předem budete přesně znát dobu, jak dlouho bude léčba probíhat
  • Vhodné i pro dospělé jedince, kteří chtějí řešit svůj problém diskrétní cestou

dlaha a rovnátka

Předem víte, jak dlouho to potrvá

Obrovskou výhodou těchto rovnátek je to, že už po stanovení léčebného plánu budete přesně vědět, kolik párů destiček se nechá vyrobit. Budete tedy vědět, jak dlouho léčba potrvá a kolik za ni v závěru zaplatíte. Žádné nepříjemné překvapení vás tedy čekat nebude. Vše je zcela transparentní, stejně jako vaše nová rovnátka.