Investice mají smysl

by:
>Tags :
Category :Podnikání

Investice do nemovitostí se vždycky vyplatí
Každý kdo má peníze navíc určitě přemýšlí, jak je co nejlépe zhodnotit. Současná inflace atakuje hranici 20 % a to není dobré pro jakékoliv úspory. Máte možnost investovat peníze do nemovitostí, protože právě investice do nemovitostí jsou dne aktuální více než kdy jindy. Máte dostatek volných prostředků, které vám pokryjí nákup nemovitosti? Pak si můžete koupit nemovitost v Chorvatsku. Nabízíme ve spolupráci se stavitelem apartmány, které si zamilujete na první pohled.

chorvatský ostrov

Proč je koupit od nás?
V Chorvatsku bydlíme již řadu let a za tuto dobu jsme se spřátelili s majitelem firmy, který provádí výstavbu apartmánových domů. Díky tomu máme všechny informace z první ruky a víme co klientům můžeme nabízet. Všechny apartmány jsou vždy vystavení online, aby si je zájemci mohli prohlížet. Každá budova se nachází kousek od moře, k tomu abyste se z apartmánu do vody dostali, stačí udělat jen pár kroků.

Trvalé bydlení, dovolené i pronájem
Stále více lidí se stěhuje za sluncem. Svůj apartmán můžete využít pro sebe a to jak k trvalému bydlení tak k rekreaci během léta. Samozřejmostí je možnost pronájmu, aby se vám investice vracela. Všechny apartmány jsou plně vybaveny, stačí si jen dokoupit kuchyňskou linku a můžete stěhovat sebe nebo nájemníky.

balkony u bytů

Vsaďte na ověřenou realitku, která vám s koupí nemovitosti pomůže – máme mnoho zkušeností s prodejem a zajišťujeme klientům kompletní servis. Nemusíte shánět ani chorvatského právníka, protože všechno za vás zařídíme. Vyberte si svůj slunný apartmán u moře za cenu od 2200 Eur za m2. investuje chytře do nemovitosti v žádané lokalitě, kde můžete trávit rodinné dovolené. V okolí je veškerá občanská vybavenost a ani vám, ani vašim případným nájemníkům tady nic nebude chybět. Zvažte možnost investice – apartmány se rychle vyprodávají.