Věnce ke každé příležitosti

by:
>Tags :
Category :Hry

Většina lidí si při představě dekorace proutěného věnce, si většina nás vybaví ten nejznámější a tím je věnec adventní. I ti lidé, kteří moc výzdobám nedají, si většinou tento typ věnce opatří. Koupí či vyrobí.
Pravdou je, že není to jediné, co z proutěného korpusu můžeme vyrobit. Věnec se prostě hodí ke každému ročnímu období a také každé příležitosti. Můžeme si ho pověsit na dveře, postavit na stůl, někomu darovat nebo ho použít jako zahradní dekoraci.

květovaný věnec
Vánoce
Začněme tím nejčastějším, ač se začali vyrábět i adventní svícny, proutěné věnce pořád vedou. Pokud si chcete vyrobit vlastní, není to nijak složité, postačí vám korpus a pak záleží, zda použijete jehličí nebo jenom ozdoby. Vše jednoduše přilepíte tavící pistolí. Z amerických filmů asi všichni známe zavěšené vánoční věnce na dveřích, u nás se to stává tradicí a čím dál častěji je tato dekorace vídána i v Česku.
Výzdoba celý rok
Co se týče závěsného typu na dveře, nemusíte se držet pouze zimního období. Vyrobte si krásný jarní věnec s velikonočními kraslicemi nebo podzimní s barevným listím či houbičkami. Výroba je stejná a bez tavící pistole se jistě neobejdete, jinak dejte šanci své fantazii a buďte kreativní.

jarní věnec s kočičkami
Vhodný dárek
Pokud vás výroba chytne, můžete začít obdarovávat své blízké. Nejspíše brzy začnou dar tohoto typu očekávat a budou zvědaví, co vymyslíte tentokrát. Od věci není své výrobky začít prodávat, někteří zákazníci možnost zakoupení rozhodně ocení!
Venkovní věnec
Proutěné věnce je možné zakoupit v různých velikostech. Pokud chcete ozdobit i svou zahradu třeba již zmiňovaným adventním věncem, jistě oceníte možnost větší velikosti korpusu. K němu dokoupíte svíce požadované velikosti, pár osobiček a máte hotovo.

Práce není nijak náročná a uvidíte, že ze sebe budete mít radost, hned po prvním povedeném kousku a navíc ruční práce jsou dobrým bojovníkem proti stresu!