Počítačová či mobilová hra očima dítěte

by:
>Tags :
Category :Hry

Hra je virtuální svět, který nás obklopuje, když zrovna neděláme něco, co vyžaduje naši koncentraci a plné soustředění. Když člověk neví, co dělat, tak ho většinou napadne hra. Her je na světě miliardy, takže si každý může vybrat podle svého zájmu. Hry vytváří programátoři; většinou na jedné hře pracuje celý tým, a pořád na ní pracují, dokud nebude dokonalá. Ale tím to zdaleka nekončí. Správná a dobrá hra se musí udržovat. Tu také udržují programátoři, aby správně fungovala a nezasekávala se nám. V některých hrách vidíme i reklamy, ale to se konečným uživatelům – hráčům, moc nelíbí, protože zdržují a otravují. Jsou malé i velké hry. Menší hry mají méně MB, a větší samozřejmě více, takže je důležité, jakou máme kapacitu v našem herním zařízení. Abychom si mohli stáhnout hru, potřebujeme aplikace, např. Obchod Play na platformě Android. Hry jsou třeba Auta, CubyGames, Royale.
Obsah je opravdu rozmanitý.
Mně se nejvíce líbí Royale, protože je živá, akční, pro skupiny, které se zde nazývají Cech. Do Cechů se vejde max. 150 hráčů, více ne. Cech může založit jenom jeden hráč, a ostatní se pod něho připojují. V žebříčku jsou vystaveni hráči od nejmenšího po největší. Záleží na naší herní síle, která se rovná jako penězům, nicméně ve hře je to Síla, která nás odděluje od ostatních. Silní hráči mají tu výhodu, že když dobíjí ostatní, většinou zvítězí v souboji, který je vyvolán. Ale boj, to není všechno. Stavíme zde budovy, děláme výzkumy a cvičíme vojáky. Když máme postavené na maximální úrovni kasárny, můžeme vycvičit až 26.000 vojáků. Známe tyto typy vojáků : milice, zelenáče, vojáky či samotné veterány. Je jedna nevýhoda, která je taková, že Veteráni se cvičí rok. Lze urychlovat, ale pouze za peníze. Největší urychlení je ale pouze 30 dní.
Obrázek počítačové hry.
Jednu hru může hrát stovky lidí. Princip hry je dobývání královstvích, my máme také království, které jsme si museli vytvořit. Hru lidi hrací celé roky, aniž by je omrzela. Ale jsou i Ti, kteří hru hned smažou, protože jim nevyhovuje.  Ale takový je život, každý se musí občas smířit se svým neúspěchem.
Hry – to je pojem dneška a budoucnosti. Popřejme si hodně her, které nás pobaví, poučí a nebudou stát moc peněz.