Zkratky a web

by:
>Tags :
Category :Produkty

Již nápis článku prozradil, že jsou to zkratky, které se týkají webových stránek. A to samozřejmě nejsou všechny. Pojďme se spolu na pár podívat, abyste viděli, co vše musí znát a měl by umět ten, kdo si chce web postavit.

  • MySQL-databázový systém

  • PHP-skriptovací jazyk

  • CSS-kaskádový styl

  • HTML-značkovací jazyk

  • JS-animace na stránce

Vybral jsem jen pět náhodných a důležitých a k nim připsal k čemu vlastně slouží, nebo čeho se týkají. Jistě, mohl jsem připsat i zkratková slova ke každé jednotlivé položce, ale to by laikovi stejně nic neřeklo a odborník ví o čem je řeč. To však není primární, šlo jen o to udělat si takovou mini představu, o čem všem že ten web je. Když se na něj podíváte, nevidíte to. Je to skryto.

To vše byste však měli znát i umět, pokud byste se chtěli odvážně pustit do stavby webu.

Práce s notebookem

Samozřejmě, můžete použít šablony, třeba v Joomle, nebo jiném redakčním systému, ale nikdy tak neovládnete svou stránku dokonale a do detailu. Proto se tyto věci prostě naučit musíte, nonens volens.

Pokud se vám do toho nechce, a já se vám vůbec nedivím, nezbude vám než si na stavbu webu objednat odborníka, který ty věci zná a ví co s nimi dělat.

Tvorba webových stránek Olomouc je sdružení spousty lidí, kteří dovedou všechno, co jste si výše přečetli, a ještě také spousty věcí navíc. Například jen SEO potřebuje člověka, který bude dělat potřebné věci pro to, aby web nezapadnul někam mezi ty obyčejné a neocitl se tak někdy úplně dole, kam už normální uživatel internetové sítě ani nezabrousí. Protože pokud to má být web prodejní tak si na sebe ani nevydělá. Což by byla jistě škoda celé investice do jeho výstavby.

Struktura webu

Nuže, pokud tedy svůj web chcete, nebo jej musíte mít, tak se obracejte jedině na výše uvedený odkaz, protože tam budete mít svou stránku postavenou velmi kvalitně, ale hlavně také rychle. Nebude žádné tří měsíční čekání.